• 5 x Gwarancja

- Bezpieczeństwa, (bezproblemowy zwrot do 21 dni),

- Jakości,

- Bezpiecznego Transportu,

- Satysfakcji i

- Trwałości

 

Gwarancja Bezpieczeństwa

Gwarantujemy Ci możliwość bez kosztowego zwrotu towaru w ciągu 21 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru (nie mylić z dniem zakupu), Oznacza to że jeśli uznasz że towar nie pokrywa się w rzeczywistości z tym co było w opisie występujesz o zwrot pieniędzy. A My zwracamy Ci za Towar + Koszt wysyłki do Ciebie, oraz na własny koszt obieramy towar z powrotem (Jeśli towar rozpakowałeś i jest dla Ciebie kłopotliwe ponowne zapakowanie, ustalamy np. że zwracamy całą kwotę a towar czeka u Ciebie do momentu aż po niego przyjedziemy, jeśli odległość jest znaczna i nie ma sensu jechać po niego specjalnie, lub gdy nie będzie Nam się opłacało go transportować z powrotem ze względu na duże koszty transportu i małą wartość towaru, lub jeśli kurierem nie dało by się go wysłać z powrotem z powodu braku możliwości odpowiedniego zapakowania towaru po Twojej stronie, poprosimy o jego zniszczenie, przesłanie odpowiednich fotografii dokumentujących tą czynność i wtedy zwracamy pieniądze na wskazane konto.

Gwarancja Bezpieczeństwa nie obejmuje towaru który został już zamontowany, który trzeba montować, kleić (grille, fontanny, fontanny z basenami itp.) oraz zakupu tylko po to aby otrzymać instrukcje montażu, a zdarzają nam się klienci którzy kupili tanio fontannę u konkurencji a po zakupie usłyszeli: Jakoś sobie to zmontujecie. Potrzebujecie instrukcji montażu – napiszcie jest możliwość zakupu samej instrukcji.

Gwarancja Jakości

Gwarantujemy że nasz produkt jest zgodny z opisem oraz fotografiami które są dostępne na aukcjach naszego sklepu oraz strony internetowej (fotografie Tylko naszego autorstwa), malowanie lub wykończenie antyk, jest wykonywane ręcznie więc może się minimalnie różnić od tego co jest na fotografii  natomiast nie będzie takiej sytuacji jak na zdjęciach poniżej przedstawianych. My nie mówimy: otrzymasz jakość a dostarczamy coś innego.

Nasz produkt – po lewej stronie lub u góry - Dopracowany z wykończeniem Biały Beton Antyk Czarny ładnie zrobiony.

Produkt konkurencji – po prawej stronie lub na dole - Niedopracowany z brzydkim wykończeniem Biały beton Antyk Czarny.

Już nie mówiąc o sytuacjach typu: Produkty konkurencji są z białego betonu a jak do Ciebie docierają to się okazują malowane na biało a nie z białego betonu.

imageimage

Gwarancja Bezpiecznego Transportu

Gwarantujemy że przez cały czas transportu odpowiadamy za towar, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Towar solidnie pakujemy gdyż uszkodzenie jest większym problemem dla Nas niż dla Ciebie. Niestety nie możemy mieć wpływu na zdarzenia losowe nie związane z odpowiednim pakowaniem towaru. np. wypadek lub karambol etc. W takiej sytuacji jeśli towar dotrze do Ciebie uszkodzony spisujesz protokół szkody i po otrzymaniu takiego protokołu niezwłocznie wysyłamy uszkodzony towar, lub tylko uszkodzony element z wielu, (gdy wysyłamy np. 15 elementów a uszkodzony jest tylko jeden mija się z celem nieprzyjmowanie przesyłki, gdyż możemy wysłać tylko jeden uszkodzony element)

image

Gwarancja Satysfakcji

Gwarantujemy iż po zakupie i dostarczeniu towaru nie zostajesz sam, w terminie do 30 dni skontaktujemy się z Tobą aby poznać Twoją opinie na temat towaru oraz realizacji zamówienia, gdyby coś był nie tak będziemy wiedzieli co zmienić aby w przyszłości wyeliminować rzeczy które Tobie sprawiły problemy. Natomiast jeśli otrzymujesz produkt np. fontanna czy grill który trzeba zmontować dostajesz od nas instrukcję montażu (za darmo - tylko dla kupujących) oraz w razie potrzeby możliwość telefonicznego dodatkowego wytłumaczenia wszelkich wątpliwości. U Nas nie usłyszysz „Jakoś sobie to zmontujesz” gdy po otrzymaniu towaru zadzwonisz z pytaniami odnośnie montażu, a niestety często firmy które sprzedają tanio takie stosują praktyki, co jest żenujące.

Gwarancja Trwałości

Na wszystkie Nasze produkty dajemy długą 5 letnią gwarancję, szczegóły gwarancji opisane są na odpowiedniej stronie sklepu.